חברת "א.ב בטיחות" מלווים יזמים ואדריכלים בכל פרויקט בינוי משלבי התכנון תוך כדי הבניה ועד איכלוס .
בחברתנו צוות מהנדסים , אדריכלים וממוני בטיחות אש בעלי נסיון רב היבצעו עבורך תוכנית בטיחות אש לקבלת אישור מהיר של רשות כבאות והצלה .
חברת "א.ב בטיחות" מספקת שרותי יעוץ , תכנון וניהול בכל הארץ ובכל סדר גודל , גדול כקטן כאחד . מבנים חדשים , מבנים קיימים ולמבנים בתהליך שיפוץ ( שינוי יעוד ) עפ"י דרישות המזמין ובכפוף לדרישות החוק .

בין הנושאים בהם מטפלת חברת "א.ב בטיחות"

  • הכנה ואישור תוכנית בטיחות אש מול רשות כבאות והצלה , משטרה ורישוי עסקים .
  • הכנת תיק שטח למבנים .
  • הכנת סקרי סיכונים .
  • כתיבת נהלי בטיחות אש .
  • ביצוע הדרכות .
  • סיוע בהכנת מכרזים לביצוע דרישות בטיחות אש ופיקוח על הביצוע .

 

הנושא של בטיחות אש זוכה לתשומת לב מיוחדת בתוך העולם של בטיחות במקומות עבודה, במבנים ובאתרים שונים. תנאים שונים המתקיימים באינספור אתרים ומקומות עבודה מציבים סיכוי גבוה יחסית לחשיפה לסכנת אש, וזו יכולה להיווצר בעקבות שימוש בכימיקלים דליקים, למשל, כמו גם ממערכות חשמל, הפעלה של מיכון כבד ועוד אינספור גורמים שונים, כאשר קשה מאוד להיות מודעים וערניים תמיד לכולם.

מסיבה זו מועסקים באינספור אתרים שונים יועצי בטיחות אש – אנשי מקצוע מנוסים ומוסמכים להתמודדות עם מפגעי אש ולבניית מערך מניעה ובטיחות אשר יבטיח הגנה אופטימאלית על שלומם של כלל הנוכחים במקום, מפני מפגעי אש פוטנציאליים.

 

סריקת השטח, כתיבת נהלים, העברת הדרכות ועוד – תפקידו של יועץ בטיחות אש

בעוד מקומות עבודה ואתרים שונים ורבים זקוקים באופן מהותי לסיועו המקצועי של יועץ בטיחות אש, רבים אינם מכירים מקצוע זה ואינם מבינים כיצד פועל בעל מקצוע זה על מנת להוריד למינימום האפשרי את הסיכוי למפגע אש של ממש.

בין תפקידיו ודרכי פעולתו העיקריים של יועץ בטיחות באש ניתן לציין כמה עיקריים המבהירים במידה רבה את הערך המוסף שמעניק בעל מקצוע זה לאתר/פרויקט/מקום עבודה בו הוא מועסק –

יועץ בטיחות אש ממונה, בין השאר, על סריקה מלאה של האתר במטרה לזהות מפגעי אש פוטנציאליים, מעבר לאלו המובהקים והברורים מאליהם. סריקה מעמיקה זו מאפשרת לו להרכיב תכניות בטיחות אש מפורטות ולהביאן לכדי קבלת אישור מהרשויות הרלבנטיות, דוגמת רשות הכבאות וההצלה, המשטרה וכד'. במסגרת כך מסייע יועץ בטיחות אש למנהלי המקום בדבר תקנות בטיחות אש מפורטות ונרחבות, כאלו אשר יישומם יסייע לשמור על בטיחות האש במקום זה לטווח הארוך.

בנוסף, יועצי בטיחות באש מבצעים פעולות נוספות במקום המעסיק אותם, דוגמת העברת הדרכות בטיחות באש לכלל העובדים במקום, הכנה של סקרי סיכונים (המנסים לחזות סיכוני אש פוטנציאליים) ואף לסייע למנהלי המקום בהכנת מכרזים לקבלנים אשר יבצעו את העבודות הנדרשות על מנת להבטיח עמידה מלאה בדרישות בטיחות אש הרלבנטיות ספציפית למקום זה.

 

כל אלו ועוד מסייעים לכל מקום עבודה, אתר בנייה או פרויקט באשר הוא להבטיח כי הנושא הקריטי כל כך של בטיחות באש נשמר ומוקפד, כך שבטיחותם האישית של העובדים והעוברים והשבים במקום אינה נמצאת בסכנה.

לאוס בניית אתרים קידום אתרים אורגני

Call